როუტერები

ნაჩვენებია 35 პროდუქტი
Totolink/ A011KIT  Detachable 11dbi omini antenna packed in 1pcs
In stock
კოდი: 36979 გარანტია: 12 თვე
NETWORK ACTIVE/ ROUTER/ Totolink/ A011KIT Detachable 11dbi omini antenna packed in 1pcs
24 ლარი 24 $
DIR-300/A, Wireless 150Mbps Router with 4-ports 10/100 Base-TX switch, 802.11b/g/n compatible, 802.1
In stock
კოდი: 30339 გარანტია: 12 თვე
43 ლარი 43 $
DAP-1155/A, 802.11n  Wireless multimode router, 802.11b/g/n compatible 2.4GHz, Up to 150Mbps data tr
In stock
კოდი: 28055 გარანტია: 12 თვე
43 ლარი 43 $
Edimax N150  (br-6228ns v2)
In stock
კოდი: 38089 გარანტია: 12 თვე
N150 Multi-Function Wi-Fi Router (802.11a/b/g/n, 1x100Base-TX/RJ-45 WAN, 4x100Base-TX/RJ-45 LAN, 150Mbps, 2x5dBi, WPS, 3in1: router, access point & range extender modes, WAN Protocol: PPPoE, static IP, dynamic IP, PPTP and L2TP, QoS, VPN pass-through (IPS
44 ლარი 44 $
Edimax AC450  (ew-7711mac)
In stock
კოდი: 38094 გარანტია: 12 თვე
AC450 Mini USB Wi-Fi Adapter for MacBook (802.11a/b/g/n/ac, 1xUSB2.0, 5GHz/433Mbps, WPS, WEP 64/128-bit, WPA, WPA2, 802.1x, Supports Mac OS 10.7~10.9)
45 ლარი 45 $
Edimax N150 (br-6228nc v2)
In stock
კოდი: 38088 გარანტია: 12 თვე
N150 Multi-Function High Gain Wi-Fi Router (802.11a/b/g/n, 1x100Base-TX/RJ-45 WAN, 4x100Base-TX/RJ-45 LAN, 150Mbps, 2x9dBi, WPS, 3in1: router, access point & range extender modes, WAN Protocol: PPPoE, static IP, dynamic IP, PPTP and L2TP, QoS, VPN pass-th
47 ლარი 47 $
Edimax N300  (br-6428ns v2)
In stock
კოდი: 38093 გარანტია: 12 თვე
N300 Multi-Function Wi-Fi Router (802.11a/b/g/n, 1x100Base-TX/RJ-45 WAN, 4x100Base-TX/RJ-45 LAN, 300Mbps, 2x5dBi, WPS, 3in1: router, access point & range extender modes, WAN Protocol: PPPoE, static IP, dynamic IP, PPTP and L2TP, QoS, VPN pass-through (IPS
49 ლარი 49 $
DIR-615/A, 802.11n Wireless Router with with 4-ports 10/100 Base-TX switch, 802.11b/g/n compatible,
In stock
კოდი: 28057 გარანტია: 12 თვე
50 ლარი 50 $
D-Link DIR-615/A
In stock
კოდი: 37698 გარანტია: 12 თვე
DIR-615/A, 802.11n Wireless Router with with 4-ports 10/100 Base-TX switch, 802.11b/g/n compatible, 802.11n up to 300Mbps, 1 10/100Base-TX WAN port, 4 10/100Base-TX LAN ports, PPPoE, NAT, VPN pass-through, MAC/IP/URL filtering, domain blocking, 64/128- bi
50 ლარი 50 $
Totolink/ N301RT 300M Wireless 802.11n/b/g Broadband Router 2Mflash 16M sdra
In stock
კოდი: 36986 გარანტია: 12 თვე
NETWORK ACTIVE/ ROUTER/ Totolink/ N301RT 300M Wireless 802.11n/b/g Broadband Router 2Mflash 16M sdram with 2pcs 5dBi detachable antenas
52 ლარი 52 $
Totolink/ N150RB  150M Wireless 802.11n/b/g Broadband Router 2M flash 16M sd
In stock
კოდი: 36981 გარანტია: 12 თვე
NETWORK ACTIVE/ ROUTER/ Totolink/ N150RB 150M Wireless 802.11n/b/g Broadband Router 2M flash 16M sdram VPN Server inside with 1pcs 8dBi detachable antenas
57 ლარი 57 $
როუტერი D-Link DIR-615
In stock
კოდი: 13959 გარანტია: 12 თვე
Wi-Fi Router//Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.3, Wi-Fi 802.3u//დაკავშირების სიჩქარე 300mb/წმ//4х10/100BASE-TX Ethernet//1x10/100BASE-T Ethernet
58 ლარი 58 $
Huawei/ WS331a, 300Mbps 802.11b/g/n, Mini Wireless Router /with Charger (fot
In stock
კოდი: 36977 გარანტია: 12 თვე
NETWORK ACTIVE/ ROUTER/ Huawei/ WS331a, 300Mbps 802.11b/g/n, Mini Wireless Router /with Charger (fot Travel)
58 ლარი 58 $
Huawei/ WS319-10, 1WAN+4LAN,802.11b/g/n Two 5dBi External antennas
In stock
კოდი: 36975 გარანტია: 12 თვე
NETWORK ACTIVE/ ROUTER/ Huawei/ WS319-10, 1WAN+4LAN,802.11b/g/n Two 5dBi External antennas
65 ლარი 65 $
ROUTER Totolink/ N302R+ 300M AP/Router  (1WAN +4LAN 100Mbps Switch) with 3pcs fixed
In stock
კოდი: 37526 გარანტია: 12 თვე
NETWORK ACTIVE/ ROUTER/ Totolink/ N302R+ 300M AP/Router (1WAN +4LAN 100Mbps Switch) with 3pcs fixed 5dBi antenna
66 ლარი 66 $
Edimax N300  (br-6428nc)
In stock
კოდი: 38090 გარანტია: 12 თვე
N300 Multi-Function High Gain Wi-Fi Router (802.11a/b/g/n, 1x100Base-TX/RJ-45 WAN, 4x100Base-TX/RJ-45 LAN, 300Mbps, 2x9dBi, WPS, 3in1: router, access point & range extender modes, WAN Protocol: PPPoE, static IP, dynamic IP, PPTP and L2TP, QoS, VPN pass-th
67 ლარი 67 $
D-Link DIR-620/A
In stock
კოდი: 38086 გარანტია: 12 თვე
DIR-620/A, 1 10/100Base-TX WAN port, 4 10/100Base-TX LAN ports, USB 2.0 type A for 3G/CDMA/WiMAX dongles, printers and storages (Samba, FTP Server, DLNA), PPTP, L2TP, PPPoE, NAT, VPN pass-through, MAC/IP/URL filtering, domain blocking, WiFi up to 300Mbps,
72 ლარი 72 $
Huawei/ E8231, WiFi dongle, 10  devices connection work  with USB adapter
In stock
კოდი: 36974 გარანტია: 12 თვე
NETWORK ACTIVE/ ROUTER/ Huawei/ E8231, WiFi dongle, 10 devices connection work with USB adapter
74 ლარი 74 $
Huawei/ WS330-10, 1FE Ethernet,4FE LAN,802.11n,2*3 Smart Antenna, better cov
In stock
კოდი: 36976 გარანტია: 12 თვე
NETWORK ACTIVE/ ROUTER/ Huawei/ WS330-10, 1FE Ethernet,4FE LAN,802.11n,2*3 Smart Antenna, better coverage
78 ლარი 78 $
როუტერი D-Link DIR-100
In stock
კოდი: 16837 გარანტია: 12 თვე
Router//4х10/100BASE-TX Ethernet//10/100BASE-TX Ethernet
91 ლარი 91 $
Huawei/ E5330, Pocket WiFi SIM Router 10  devices connection (6h working tim
In stock
კოდი: 36973 გარანტია: 12 თვე
NETWORK ACTIVE/ ROUTER/ Huawei/ E5330, Pocket WiFi SIM Router 10 devices connection (6h working time) Pocket WiFi
95 ლარი 95 $
როუტერი D-Link DIR-412 (dir-412/eeub)
In stock
კოდი: 12536 გარანტია: 12 თვე
3G Mobile Wireless Router//Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.3, Wi-Fi 802.3u//დაკავშირების სიჩქარე 150mb/წმ//1x2.0//10/100BASE-TX Ethernet
107 ლარი 107 $
როუტერი Asus Wireless N router RT-N12 D1 (rt-n12/eu/13/p_eu_d1)
In stock
კოდი: 31028 გარანტია: 24 თვე
Wireless-N Router//Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.3, Wi-Fi 802.3u//დაკავშირების სიჩქარე 300mb/წმ//4х10/100BASE-TX Ethernet//10/100BASE-TX Ethernet
108 ლარი 108 $
NETWORK ACTIVE/ ROUTER/ Trend Net/ TEW-733GB (EUNL) 300Mbps High Power Wireless
In stock
კოდი: 34916 გარანტია: 12 თვე
NETWORK ACTIVE/ ROUTER/ Trend Net/ TEW-733GB (EUNL) 300Mbps High Power Wireless
113 ლარი 113 $
როუტერი D-Link DAP-1350 (DAP-1350A1A)
In stock
კოდი: 15747 გარანტია: 12 თვე
Wi-Fi Router//Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11n//დაკავშირების სიჩქარე 300mb/წმ//1x2.0//1х10/100BASE-TX Ethernet
117 ლარი 117 $
Edimax AC750 (br-6208ac)
In stock
კოდი: 38087 გარანტია: 12 თვე
AC750 Multi-Function Dual-Band Wi-Fi Router (802.11a/b/g/n/ac, 1x100Base-TX/RJ-45 WAN, 4x100Base-TX/RJ-45 LAN, Dual-band 2.4GHz/300Mbps and 5GHz/433Mbps, 2x2.4GHz antennas and 1x5GHz antenna, WPS, 5in1: router, access point, range extender, wireless bridg
128 ლარი 128 $
NETWORK ACTIVE/ ROUTER/ D-LINK/ DIR-636L Wireless n/g/b/ 300 Mbp/s 4x1000 LAN+1x1000 WAN+1USB for HD
In stock
კოდი: 32344 გარანტია: 12 თვე
NETWORK ACTIVE/ ROUTER/ D-LINK/ DIR-636L Wireless n/g/b/ 300 Mbp/s 4x1000 LAN+1x1000 WAN+1USB for HDD, VPN
143 ლარი 143 $
Ubiquiti ubi locom5
In stock
კოდი: 37699 გარანტია: 12 თვე
UBI LocoM5
183 ლარი 183 $
NETWORK ACTIVE/ ROUTER/ Trend Net/ TEW-653AP (EUNL) Wireless N PoE AP
In stock
კოდი: 34913 გარანტია: 12 თვე
NETWORK ACTIVE/ ROUTER/ Trend Net/ TEW-653AP (EUNL) Wireless N PoE AP
205 ლარი 205 $
Ubiquiti NSM5
In stock
კოდი: 37700 გარანტია: 12 თვე
UBI NSM5 NanoStation M5
243 ლარი 243 $